Дуже приємно було співпрацювати ! Відповідальний магазин, отримали замовлення , все чітко !
Щиро, дякуємо за відгук!
Дякую за оперативність!
Покупкою задоволена!
Брав на подарунок, попросив ретельно запакувати. Товар прийшов в ідеальному стані. Дякую
Відгуки про компанію 3-7.com.ua
Дуже приємно було співпрацювати ! Відповідальний магазин, отримали замовлення , все чітко !
Щиро, дякуємо за відгук!
Дякую за оперативність!
Покупкою задоволена!
Брав на подарунок, попросив ретельно запакувати. Товар прийшов в ідеальному стані. Дякую