Дякую за фільтри для очисника повітря. Чітка комунікація, надіслали замовлення в умовлені строки. Все добре!
Євген Х.
Відмінно
Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук!
Олександр Б.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не перекупи! Все в наявності на власному складі. Дуже швидка відправка! Рекомендую!
Коментар продавця
Щиро дякуємо за відгук, приємного користування.
Оксана І.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Виктория Т.
Відмінно
Рекомендую!
Вадим Г.
Добре
Угода на маркетплейсі Prom.ua
товар виключно під замовлення передоплату не вимагали отримав приблизно за 7 діб товар новий, запакований, робочий
Наталия
Відмінно
Большое спасибо ! Покупала графический планшет, довольна покупкой. Все работает, так как заявлено. Связались быстро, поддерживали связь постоянно пока не получила покупку. Очень корректны и прекрасно обслуживали. Спасибо!!! Рекомендую!!!
Коментар продавця
Щиро дякуємо за гарний відгук.
Софія М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Микола Л.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Покупець
Відмінно
Дуже вдячна ін. магазину 3-7 за прекрасний гріль. Замовлення прийшло вчасно, товар якісний. А також хочу відмітити гарне обслуговування менеджера. Чоловік залишився задоволений,так як це був подарунок на день народження.))))))
Відгуки про компанію 3-7.com.ua
Дякую за фільтри для очисника повітря. Чітка комунікація, надіслали замовлення в умовлені строки. Все добре!
Щиро дякуємо за відгук!
Не перекупи! Все в наявності на власному складі. Дуже швидка відправка! Рекомендую!
Щиро дякуємо за відгук, приємного користування.
Рекомендую!
товар виключно під замовлення
передоплату не вимагали
отримав приблизно за 7 діб
товар новий, запакований, робочий
Большое спасибо ! Покупала графический планшет, довольна покупкой. Все работает, так как заявлено. Связались быстро, поддерживали связь постоянно пока не получила покупку. Очень корректны и прекрасно обслуживали. Спасибо!!! Рекомендую!!!
Щиро дякуємо за гарний відгук.
Дуже вдячна ін. магазину 3-7 за прекрасний гріль. Замовлення прийшло вчасно, товар якісний.
А також хочу відмітити гарне обслуговування менеджера. Чоловік залишився задоволений,так як це був подарунок на день народження.))))))