Кошик
403 відгуків
+380953003266
+380684655164
+380935113362
Інтернет-магазин 3-7.com.ua

Як зверни пароочисник?

Пароочисник - це прилад з парогенератором, спочатку він був призначений для дезінфекції у лікарняних установах. Генератор виробляє пару, яка здатна вбивати бактерії, мікроби, алергени, тому для медичних закладів це просто порятунок. Але ж є люди, яким пароочищувач може полегшити життя і в будинку (алергіки, астматики). Пізніше пароочисник ставши саме очисником. На додаток до агрегату витворили різні насадки, щітки, і вийшов чудовий помічник для домогосподарок. Як люблять говорити в рекламі - два в одному - і чистити, і дезінфікує. Величезними плюсами приладу є екологічність (прибирання без використання побутової хімії) та економія (один раз купивши пароочищувач, ви не витрачаєтесь на витратні матеріали).

Пароочищувачі, швабри

Віді пароочисників

У першу чергу зверніть увагу на фірму виробника. Віддайте перевагу краще відомим і перевіреним маркам, які у всіх на слуху. Навіть за наявності обмеженого бюджету, з моделей, які пропонують ці бренді, у вас завжди буде можливість вибрати досить бюджетну модель.

Зараз самий момент для того, щоб визначитися, який саме пароочисник потрібен конкретно вам. Є 3 різних віді пароочисників – пилосос, ручний і компактний.

Пароочищувач-пилосос буде ідеальний для здійснення професійного очищення. Дані моделі досить ефективні, потужні, але і достатня дорогі при цьому. Зазвичай у них є опції очищення, як холодним, так і гарячим пором. Якщо для вас більш переважно, щоб у вашому домі стояла ідеальна чистота, так, що найкраще витратити гроші на купівлю дорогого в усіх відношеннях помічника.

Ручний пароочисник відрізняється невеликими розмірами, він недорогий, його зручно зберігати і використовувати. В якості мінуса можна назвати його вагу. Вага агрегату складає приблизно два кілограми, а враховуючи, що його тримати в руках зазвичай, доводитися довго, то це не так вже і зручно. Однак, якщо в плани ваше не входити щоденне прибирання, і вам достатня один раз на місяць чистити оббивку меблів, вікна в будинку, автомобільний салон або килим, то такий варіант вам буде ідеально підходити.

Компактні моделі пароочисників можна назвати золотою серединою. Поні з вигляду нагадують пилосос, резервуар з пара якого на підлозі, і вам не треба весь час його тримати у своїх руках.

jak vibrati paroochisnik jaki paroochishhuvachi 1 1 Як вибрати пароочисник, які пароочищувачі бувають, чим корисний пароочисник

Особливу увагу треба приділяти довжини як кабелі, так і шланга. Не забувайте, що шланг, чия довжина менше 3-х метрів, не буде практичним, оскільки у вас не буде можливості дотягуватися до найбільш високого місця, наприклад, вікна. Крім цього, враховувати стоїть довгий електричний шнур буде корисний у вашій прибиранні.

Зазвичай в комплектації подібних моделей включають комплект різноманітних насадок, призначених для очищення килимів, різного роду поверхонь на кухні, і сопла для чищення важкодоступних місць.

Характеристики пароочисників

Потужність є показником швидкості прибирання. Чим більш високу потужність має пароочисник, тім більш висока у нього генерація парі, а значить, їм швидше буде очищатися поверхню. Купувати краще моделі з потужністю вище, ніж 1000 Вт

Ще одним важливим і дуже корисним моментом можна назвати регулювання вологості вихідного пара. У вас є можливість самостійного вибору вологої парі, який застосовується для прибирання сильних забруднень і твердих поверхонь, і сухий пар, який застосовують для очищення тканинної поверхні.

Парорезервуари за обсягом варіюються від півлітра до декількох літрів. Наприклад, літрового бака вам може вистачити на півгодинну прибирання. Потім вода, як правило, доливається. Радимо, якщо не знаєте, як вибрати пароочисник, найкраще зупинити свій вибір на моделях, у яких алюмінієвий бак для води, оскільки він швидше розігрівається і більш стійкий до накипу.

Парове тиск – це досить важлива характеристика пароочисників. Якщо тиск менше ніж 3 барі, то такий тиск не здатна видалити застарілий бруд. Зазвичай у професійних моделей тиск від 5 до 7 бар.

Система захисту від маленьких дітей, пароблокіровка, клапан оберігання, все це вельми важливі функції пароочисників. Саме завдяки їм у вас буде можливість забезпечити досить високий рівень безпеки та захисту, оскільки пароочищувачі увазі роботу з дуже гарячою пара, і є можливість отримання опіків.

Переваги та недоліки пароочисників

Природно, пароочищувачі – це такі прилади, які можуть допомогти кожній господині. Кахельні шві у ванній, жовтуватий наліт, який не вдалося видалити ні одного засобу побутової хімії, все це пароочисник відмиє відмінно. Їм можна чудово помити підлоги, навіть ламінат, не залишивши слідів, він підійде як для темних, так і для світлих поверхонь.

Прімененіе пароочисників легко замінює хімчистку – забратися в салоні автомобіля, почистити килим, очистити м'які меблі, з усім цим легко і ефективно впорається пароочисник. Підніметься стоптаний ворс, плями втечуть. Тільки майте на увазі, що плями видаляються спеціальним методом – шланг необхідно тримати під кутом 45 градусів, його не можна вганяти в оббивку. Пилеочістітель, як і іонізатор повітря, виявиться прекрасним помічником і там, де живуть діти і люди зі слабким здоров'ям, оскільки пароочисник – це найсильніший вбивця різного роду кліщів, цвілі, мікробів і пилових алергенів.

Миття вікон перетворитися на справжню насолоду за допомогою пароочисника. Бруд віддалиться дуже легко, розлучень не буде. Ви повинні лише будете заповнити бак відфільтрованої водою, водопровідна ні за яких умов не рекомендується до використання.

За допомогою холодної парі навіть квіти не страшно міті. Впливом парі також очищають натуральне хутро, в підсумку ворс стає блискучим і чистим, і зникає запах вогкості і лежалість. Можна також відмити мікрохвильову піч від жиру. Іноді навіть таким чином дезінфікують внутрішню частину холодильника.