Кошик
403 відгуків
+380953003266
+380684655164
+380935113362
Інтернет-магазин 3-7.com.ua

Тостери. Як не прогадати з вибором? Як вибрати тостер, на що звернути увагу?

Завжди приємно починати свій день з ароматом свіжоспеченого хліба з хрумкими скибочками. Гарячий і ароматний хліб можна приготувати тільки за допомогою тостера. Звичайно, обсмажити хліб можна і на сковорідці. Але це потребуватиме часу для того, щоб постійно стежити за процесом смаження. До того ж, хліб, приготувань на олії, не дуже корисний для здоров'я. Завдяки тостеру Ви зможете отримати хрусткі, теплі шматочки хліба в будь-який час дня, не витративши на це додаткових зусиль або годині.

Тостери

Як вибрати тостер? Основні нюанси при виборі.

А як же улюблений, знайомий з дитинства, смажений на сковороді хліб? У даному випадку класика програє. Переваги тостера наявності: з ним Ви зможете економити час і готувати без використання масла. Яким чином функціонує даний прилад? У тостері є нагрівальна камера зі спіралями — виходить від них інфрачервоне випромінювання підсушує і підрум’янює хліб. Регулювати ступінь піджарки можна за допомогою термостата. За типом управління тостери діляться на механічні і автоматичні. У першому випадку встановлений поворотний таймер — він допомагає виставити час роботи приладу. Альо за процесом потрібно стежити, інакше тості підгорають. В іншому випадку ти лише виставляєш температуру обсмажування, інше прилад робить сам, без сторонньої допомоги. Якщо плануєш пекти в тостері хлібобулочні вироби, то краще придбати тостер-гриль.


Як вибрати тостер? На що звертаємо увагу?

Перше це потужність приладу. Чим вона вища, тим відповідно швидше готуватимуться тості. Зазвичай потужність цих побутових приладів коливається від 600-сот до 1600-сот Вт
Далі зверніть увагу на кількість відділень. Їх, як правило, одне або два і в кожне поміщається по одному або парі тостів.

Термостат.

 Більшість моделей тостерів мають шість рівнів регулювання ступеня підсмажування (максимальний варіант — 11).


Наявність додаткових функцій.

Наприклад, знімний піддон для хлібних крихт допоможе Вам уникнути неприємного запаху горілого хліба при приготуванні тостів.
Решітка, призначений для підігріву булочок: така решітка встановлюється над відділеннями і дає можливість підігріти кекси або круасани за рахунок піднімаються гарячих повітряних потоків.
Розморожування: необхідно, якщо ви зберігаєте хліб у морозильній камері.
Автоматичне центрування: дозволяє рівномірно обсмажувати скибочки хліба.
Підігрів: за допомогою цієї функції Ви можете підігрівати свіжий хліб або ж готові, але вже остиглі тості.

І ще, при покупці, зверніть увагу, щоб корпус приладу був обладнань технологією «холодних стінок», тоді навіть дитина зможе готувати сніданок для всієї родини!