Кошик
403 відгуків
+380953003266
+380684655164
+380935113362
Інтернет-магазин 3-7.com.ua

Обираємо лампу денного світла

Для освітлення виробничих і житлових приміщень широко використовуються люмінесцентні лампи. У цю групу приладів освітлення входять лампочки денного, теплого і холодного світла. До ламп денного світла відносяться ті, у яких колірна температура дорівнює 4200 К. Нижче наведенно кілька порад щодо правильного вибору лампі денного сівтла.

Лампи денного світла

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Які  лампи денного світла краще

Лампи денного світла часто застосовуються в приміщеннях, де немає природних джерел освітлення. Ці освітлювальні прилади дозволяють економити електричну енергію, завдяки більшій світловіддачі. Їх споживана потужність в 5 разів менше, ніж у ламп розжарювання. Лампи денного світла допомагають знизити споживання електроенергії приблизно на 80%, вони більш стійкі до перепадів напруги і служать у 8 разів довше за своїх «конкурентів».

Недоліки ламп денного світла: — по-перше, вони працюють з пусковим механізмом. Даний апарат не дуже надійно, крім цього при його роботі прослуховується докучливе гудіння; — по-друге, при низькій температурі навколишнього середовища вони запалюються насилу і горять тьмяніше, ніж при кімнатній температурі. — У третіх, їх досить висока вартість.

Найчастіше лампи денного світла використовують в нежитлових приміщеннях: офісах, виробничих цехах, торгових залах, павільйонах. Оскільки ці лампи мають більш жорсткий світло, в побуті їх застосовують з плафонами, встановленими на світильниках (бра, торшери, настільні лампи).

Плафони розсіюють світло і, тим самим, захищають очі. Не рекомендується встановлювати лампи денного світла у ванних кімнатах, санвузлах, оскільки підвищена вологість скорочує термін служби приладів освітлення. Однак існують спеціальні конструкції світильників, що захищають лампи від попадання вологи. Їх можна встановлювати навіть над мийкою в кухні.

Лампи денного світла мають різні розміри і форми. Перед покупкою ламп перевірте тип цоколя світильника. Більшість люстр мають цоколь Е27, а в невеликих світильниках зазвичай встановлений цоколь Е14. Перед вибором уявіть, який відтінок освітлення підійде до кольорової гами інтер’єру. Вибирайте лампу з потрібною колірною температурою за наступним принципом: чим нижче колірна температура лампочки, тим ближче колір до червоного, чим вище — до синього. Найдорожчими і, відповідно, найкращими, вважаються лампочки виробництва OSRAM, Paulmann, OSRAM, PHILIPS, DeLux, PHILIPS.

При покупці потрібно зуміти відрізнити фірмову продукцію від підробки. Найпростішим способом є визначення якості лампи з маркування, яка повинна знаходитися і на упаковці, і на колбі. На них обов’язково має бути зазначено назву фірми і країни-виробника, а на упаковці — адреса виробника, перекладений на російську мову. У продавця має бути сертифікат відповідності якості.

Пам’ятайте, що лампи денного світла заповнені парами ртуті (2-5 мг), тому не допускайте пошкоджень колби в приміщенні. Що вийшли з ладу лампи не можна викидати у звичайне сміття, їх утилізацією займаються спеціалізовані фірми.