Дякую за фільтри для очисника повітря. Чітка комунікація, надіслали замовлення в умовлені строки. Все добре!
Євген Х.
Отлично
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук!
Олександр Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не перекупи! Все в наявності на власному складі. Дуже швидка відправка! Рекомендую!
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за відгук, приємного користування.
Оксана І.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Виктория Т.
Отлично
Рекомендую!
Вадим Г.
Хорошо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
товар виключно під замовлення передоплату не вимагали отримав приблизно за 7 діб товар новий, запакований, робочий
Наталия
Отлично
Большое спасибо ! Покупала графический планшет, довольна покупкой. Все работает, так как заявлено. Связались быстро, поддерживали связь постоянно пока не получила покупку. Очень корректны и прекрасно обслуживали. Спасибо!!! Рекомендую!!!
Комментарий продавца
Щиро дякуємо за гарний відгук.
Софія М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Микола Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Покупатель
Отлично
Дуже вдячна ін. магазину 3-7 за прекрасний гріль. Замовлення прийшло вчасно, товар якісний. А також хочу відмітити гарне обслуговування менеджера. Чоловік залишився задоволений,так як це був подарунок на день народження.))))))
Отзывы о компании 3-7.com.ua
Дякую за фільтри для очисника повітря. Чітка комунікація, надіслали замовлення в умовлені строки. Все добре!
Щиро дякуємо за відгук!
Не перекупи! Все в наявності на власному складі. Дуже швидка відправка! Рекомендую!
Щиро дякуємо за відгук, приємного користування.
Рекомендую!
товар виключно під замовлення
передоплату не вимагали
отримав приблизно за 7 діб
товар новий, запакований, робочий
Большое спасибо ! Покупала графический планшет, довольна покупкой. Все работает, так как заявлено. Связались быстро, поддерживали связь постоянно пока не получила покупку. Очень корректны и прекрасно обслуживали. Спасибо!!! Рекомендую!!!
Щиро дякуємо за гарний відгук.
Дуже вдячна ін. магазину 3-7 за прекрасний гріль. Замовлення прийшло вчасно, товар якісний.
А також хочу відмітити гарне обслуговування менеджера. Чоловік залишився задоволений,так як це був подарунок на день народження.))))))