Первый раз заказывал в этой компании. Всё понравилось, продавец был на связи в вайбере отвечал на вопросы.
доброго дня, посилочку отримала, все як і обіцяли і навіть знижку дали, що є приємно.
Замовляв ваги яких не знайшов в інших постачальників. Відправили швидко, я задоволений!
Замовляла графічний планшет, усе швидко прийшло та й ціна порадувала
Товар був мені вже відомий. З точки зору оформлення замовлення: все було дуже швидко відправлено, ПРОМоплата+НП, товар прийшов без дефектів.
Отзывы о компании 3-7.com.ua
Первый раз заказывал в этой компании. Всё понравилось, продавец был на связи в вайбере отвечал на вопросы.
доброго дня, посилочку отримала, все як і обіцяли і навіть знижку дали, що є приємно.
Замовляв ваги яких не знайшов в інших постачальників. Відправили швидко, я задоволений!
Замовляла графічний планшет, усе швидко прийшло та й ціна порадувала
Товар був мені вже відомий. З точки зору оформлення замовлення: все було дуже швидко відправлено, ПРОМоплата+НП, товар прийшов без дефектів.