Продавець Інтернет-магазин 3-7.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
568 відгуків
+380 (95) 300-32-66
+380 (68) 465-51-64
+380 (93) 511-33-62
Інтернет-магазин 3-7.com.ua

 

 

Пульсометри

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:


Як вибрати пульсометр ?

Як вибрати пульсометр ?

Пульсомірів називають пристрій, що вимірює і відстежує частоту серцевих скорочень (пульс) під час тренувань. Даний прилад – рідкісний випадок, коли фітнес-гаджет, не просто данина моді, а реальна користь і необхідність. Більшість моделей складаються з комплекту - браслета і датчика. У таких пристроях датчики кріпляться:

- На грудях в області серця, еластичною стрічкою (поясом);

- На вусі (кліпса) або пальці;

- На зап'ясті, вбудований в браслет.

З датчика йде передача сигналу на браслет, а на дисплеї відображаються свідчення ЧСС.

Який спосіб зчитування даних точніше?

У приладах нового покоління частота серцевих скорочень зчитується двома способами: оптичним і методом біоімпенданса. Перший варіант зчитування даних відбувається за рахунок того, що шкіра поблизу капілярів штучно просвічується. Швидкість, характеристики світловідбивання уловлюються оптичним датчиком і залежать від циркуляції крові.

Біоімпенданс – технологія складніше. У тіло відправляються слабкі електророзряди, що допомагають отримати дані про стан організму: ЧСС, склад м'язової маси і ін.  

Який датчик дає свідчення точніше, біоімпенданс або оптичний – питання до цих пір не вирішене. Однозначної думки у експертів і користувачів – немає, тому кожен вибирає для себе підходящий варіант сам. Крім того точність залежить від дотримання правильності використання та інших факторів.

 

Спосіб передачі сигналу

 

Пульсометри з окремим датчиком і прийомним пристроєм розрізняються методом передачі сигналу, у кожного з них свої переваги і недоліки.

1. Пульсометр провідний поступається в практичності і комфорті, гідність - безперебійна подача сигналу. Недолік – схильний до радіохвилях і іншим перешкод.

2. Пульсометр бездротової передає сигнал на власний каналу від датчика до приймаючого пристрою. Трансляція даних буває аналогової і цифрової. Друга краще тим, що сигнал не схильний до перешкод, які створюють інші пристрої. Прилад з аналогової передачею можна підключати до кардіотренажері і інформація зчитується мобільними пристроями.

Відмінності між пульсометрами по отриманню даних

Прилади, в залежності від моделі, по-різному відстежують свідчення. Найстаріші пульсометри здатні вловлювати частоту серцевих скорочень тільки в момент вимірювання, коли користувач торкається до сенсора і притримує палець кілька секунд (5-8 сек.). Сучасні пристрої відстежують пульс постійно. При цьому монітори видають узагальнені дані за вибраний період - " максимальний, мінімальний, середній пульс ". Просунуті моделі останнього покоління дають користувачеві повний звіт у вигляді графіків за весь період, коли відбувався моніторинг.

Переваги наручного пульсометра

Поширена і зручна, на думку користувачів, модель з зап'ястним браслетом. На перший погляд, логічно вимірювати пульс на наручний артерії, але і тут свої підводні камені. Зокрема, наручні пульсометри з біоімпендансом пропонують суттєву перевагу - швидкий доступ для постійного вимірювання ЧСС. На точність показань впливає якість датчика. Не рекомендується використання даного типу пристроїв в період вагітності і людям, у яких серцеві захворювання. Також важливо пам'ятати, чим більше функціональний прилад, тим складніше він в управлінні.

 

Нагрудний ремінь

Основним конкурентом пульсометра-браслета є нагрудний ремінь. Йому віддають перевагу бігуни. За його користувачів, вони видають більш точні вимірювання ЧСС, зручно фіксуються і щільно сидять на тілі. Однак для багатьох людей, вони не дуже комфортні, іноді натирають, а на пітному тілі сповзають. Для тих, кому потрібно проводити моніторинг протягом дня, постійно носити ремінь під одягом не дуже зручно. Тому даний варіант скоріше можна назвати професійним девайсом. Точність оптичних нагрудних моделей пояснюється близькістю до серця і щільним контактом з тілом.

 

Деякий час назад популярністю користувалися пульсометри з кріпленням на мочку вуха або на вказівний палець. Їх розробили раніше, ніж біоімпенданс-датчики, коли виробники шукали спосіб домогтися граничної точності від оптичних моделей. У тій ситуації - це найкращий варіант (після нагрудного). Це пояснюється тим, що капіляри на пальці і мочці вуха максимально близько розташовані до поверхні, що важливо для зчитування ЧСС. Носити їх не дуже зручно – зісковзують під час тренувань, тому особливого попиту не мають.

Вибираючи пульсометр, як і будь-який прилад категорії домашня медтехніка , звертайте увагу на характеристики. Перед покупкою, подумайте, чи важливі для вас такі функції:

• Історія тренувань – на смартфоні або ПК журнал допомагає відслідковувати ефективність занять;

• Запам'ятовування тренувальних зон (зазвичай 3-5 зон);

• Попередження про зміну тренувальної зони, про небезпеку (перевищення допустимого пульсу) або неефективності занять (низький пульс);

• Контакт з сматрфон, з ПК, фітнес-додатком

• Крокомір-акселерометр, вираховує витрачені калорії;

• Gps-датчик зручний для бігунів і велосипедистів. Він виконує прості навігаційні функції, показує швидкість і висоту підйому доріжки;

• Визначення співвідношення жирової і м'язової маси, спостереження за їх зміною (в приладах з методом біоімпенданса).

Віддайте перевагу перевіреним брендам, відгуки про які можна прочитати на тематичних сайтах. 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner