Продавец Інтернет-магазин 3-7.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
388 отзывов
+380953003266
+380684655164
+380935113362
Інтернет-магазин 3-7.com.ua

Як правильно вибрати і купити хлібопічку

Все більше господинь прагнуть придбати хлібопічку, щоб мати змогу самостійно випікати хліб в домашніх умовах. Кожний, безсумнівно, погодиться з тим, що домашній хліб виходить більш якісним, смачнішим та різноманітнішим, ніж той, який продається в магазинах. А ще випікаючи хліб для своєї родини на власній кухні, ви будете впевнені, що всі інгредієнти в ньому якісні та без будь яких штучних добавок.

 

Хлібопічки

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Як правильно вибрати хлібопічку?

Вибираючи виробника і конкретну модель приладу, зверніть увагу на ряд показників, адже попередньо потрібно визначитися, що саме ви хочете отримати.

– Продуктивність. Визначтеся, скільки хліба вам потрібно. В основному хлібопічки випікають хліб вагою від 500 грамів до 1,5 кілограма. Оптимальний варіант – 1 кілограм. Існують агрегати, які мають можливість випікати одночасно кілька невеликих буханок хліба.

– Корпус. Корпус хлібопічки може бути виготовлений з нержавіючої сталі або пластика. Сталь, безумовно, міцніша і довговічніша, ніж пластик, однак, коштує дорожче.

– Форма для випічки. В залежності від моделі приладу, форма для випічки може бути алюмінієвою, тефлоновою чи з нержавіючої сталі. Матеріал форми принципової ролі для якості готового хліба не відіграє.

– Функціональність. Вибирайте оптимальну кількість функцій. Від цього значною мірою залежить ціна приладу. Немає сенсу переплачувати за функції, які ви потім не будете використовувати. Окрім випікання хліба та здоби, хлібопічки можуть робити й багато іншого: приготування дріжджового і звичайного тіста, тіста для піци, джемів, варення, навіть йогуртів і масла.
Деякі моделі обладнані диспенсером – це система, яка автоматично додає в тісто горіхи, родзинки та інші добавки чи може подавати звуковий сигнал, який сповіщає, що господині прийшов час додати бажані добавки в тісто на етапі запікання. У багатьох моделей існує можливість вибору розміру випічки і кольору скоринки.

«Час старту» – це спеціальна функція хлібопічки, що дозволяє встановлювати початок приготування виробу на певний час. Для цього потрібно заздалегідь насипати всі складові в форму для випічки і поставити таймер на бажаний час. Хлібопічка сама включиться і приготує виріб.
Функція підтримки хліба в гарячому стані – збереже готовий хліб теплим стільки часу, скільки вам знадобиться.
Якщо вам потрібно терміново приготувати свіжий хліб, існує функція «експрес випічки», яка готує його в прискореному режимі. Однак пам’ятайте, що якість випічки, зробленої з використанням турбо-режиму, помітно поступається випічці, приготовленій в звичайному режимі.

– Габарити. Ще однією важливою характеристикою хлібопічки є її розміри. Якщо у вас кухня невеликого розміру, то вам необхідний компактний прилад. Хлібопічка зменшених розмірів буде коштувати дорожче, ніж звичайна.

– Потужність. Потужність сучасних хлібопічок в основному складає від 450 до 1500 Вт. Пам’ятайте про те, що чим вища потужність, тим більше електроенергії використовує прилад.

– Захисні функції. Захист від перепадів напруги існує в більшості моделей хлібопічок. Функція захисту від дітей допомагає заблокувати кнопки панелі управління або кришку. Після цього можна не турбується, що дитина випадково змінить програму приготування. Захист від перегріву вимкне хлібопічку за допомогою спеціального термореле, якщо ви самі забудете це зробити.

Як працює хлібопічка?

Процес приготування хліба чи інших виробів в хлібопічці повністю автоматизований і не вимагає втручання людини.
Спочатку заливаються і засипаються всі необхідні компоненти. Потім вибирається одна з потрібних програм випічки і все. Тісто замішується, підходить і запікається без жодного вашого втручання.

Варто також відзначити, що придбання хлібопічки є вигідним вкладенням грошей. В залежності від норми споживання хліба в сім’ї, хлібопічка зможе окупити себе в середньому за рік.