Продавець Інтернет-магазин 3-7.com.ua розвиває свій бізнес на Prom.ua 6 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
568 відгуків
+380 (95) 300-32-66
+380 (68) 465-51-64
+380 (93) 511-33-62
Інтернет-магазин 3-7.com.ua

         ЯКІ ЗАДАЧІ МАЄ ВИРІШУВАТИ ПРИНТЕР?

  • Якщо Ви плануєте роздруковувати різноманітні кольорові діаграми, графіки, звіти Вам потрібен струменевий принтер.
  • Якщо Вам потрібен принтер для друку фотографій ― Вам потрібен струменевий принтер з роздільною здатністю не менше 5760 точок на дюйм (5760 dpi).
  • Якщо Ви плануєте друкувати багато чорно-білого матеріалу і друк в кольорі Вам не потрібен, то віддайте перевагу лазерним принтерам. Тому, якщо Ви плануєте роздруковувати багато документів і швидко, вибір однозначний.
  • Якщо Ви шукаєте принтер для студента або школяра, краще віддати перевагу МФУ з лазерним принтером, так як сканувати, копіювати і друкувати ― все це потрібно для успішної здачі контрольних, лабораторних, рефератів і курсових. 

Принтери / МФУ

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

ЯКІ ВИДИ ПРИНТЕРІВ ІСНУЮТЬ?

Розрізняють три основних типи принтерів:

  • Матричні;
  • струменеві;
  • лазерні.

Матричний принтер ― це пристрій, що створює зображення на папері з окремих маленьких точок ударним способом. Матричні принтери здебільшого використовуються різноманітними державними або фінансовими установами для друку квитанцій та інших масових документів, якість яких немає особливого значення.

Переваги матричних принтерів: низька собівартість надрукованого аркушу.

Недоліки: низька якість друку, низька швидкість друку, гучні, габаритні, абсолютно не підходять для домашнього використання.

Струменеві принтери ― пристрої, які заправляються рідкими чорнилами, мають невисоку вартість, можливість друку кольорових зображень та фотодруку дуже високої якості. Чорнильниць, тобто картриджів, в струменевих принтерах може бути від 2 до 8. Чим більша кількість картриджів ― тим вища якість друку. Наша порада ― якщо Ви переважно роздруковуєте документи, обов'язково зверніть увагу на наявність картриджу з чорною фарбою, це заощадить кольорову фарбу, а також дасть "правильний" чорний колір.

Переваги струменевих принтерів: невелика вартість, можливість друку не лише на папері, а й на тканині, дисках та ін.

Недоліки: дорогі витратні матеріали, нестійкість чорнил до вологи та прямого сонячного проміння, необхідність друкувати хоча б раз на тиждень всіма кольорами для запобігання пересихання фарби в картриджах.

Лазерні принтери ― це пристрої, які заправляються спеціальним порошком ― тонером і друкують за рахунок прилипання барвнику до паперу в місцях нагрівання. Ціна лазерних принтерів в 2 рази вища за струменеві, але вартість обслуговування в рази дешевша. Наприклад: ціна заправки картриджа струменевого і лазерного принтера приблизно однакова, але лазерний принтер дозволяє роздрукувати в 10 разів більше аркушів. Ще одна перевага полягає в тому, що роздруковані аркуші практично не бояться зовнішніх впливів, в тому числі і вологи.

Переваги лазерних принтерів: висока швидкість друку, низька собівартість одного роздрукованого аркуша, стійкий до вологи та сонячного проміння тонер.

Недоліки: відносно висока ціна.


Багатофункціональні пристрої

Багатофункціональні пристрої (більш відомі як МФУ або All-In-One ― "Все в одному") можуть виконувати, як мінімум, функції сканера, ксерокса і принтера. Плюси багатофункціональності очевидні ― один пристрій займає набагато менше місця, ніж три окремих. Та й ціна "комбайна" виходить меншою, ніж набір принтер-сканер-ксерокс. З МФУ простіше в установці та налаштуваннях ― один драйвер, один інтерфейсний кабель замість декількох. Єдина можлива незручність ― це неможливість одночасно копіювати, сканувати або роздруковувати документи. Наскільки це обмеження виявляться істотними ― залежить від конкретних умов експлуатації. МФУ бувають з лазерними принтерами та із струменевими.

 

ЯК ВИБРАТИ ПРИНТЕР, ЯКИЙ З ЧАСОМ НЕ ПЕРЕТВОРИТЬСЯ НА ТУМБОЧКУ АБО ПІДСТАВКУ?

Для того, що не придбати "одноразовий" принтер запам'ятайте одну річ: виробники не заробляють на принтерах! Вони заробляють на розхідних матеріалах до них. Приклад: струменевий принтер може коштувати 200 грн, але картридж у нього одноразовий та коштує 150 грн. При частому друці міняти його прийдеться 1 раз на місяць. Отже, можна придбати дешевий принтер але його обслуговування влетить Вам в копійку.

Тому, перед придбанням принтера, не важливо лазерного чи струменевого, обов'язково поцікавтесь: чи заправляються його картриджі, скільки коштує їх обслуговування, скільки раз можна заправляти один картридж та яка вартість нового картриджу.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner