Продавец Інтернет-магазин 3-7.com.ua развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
388 отзывов
+380953003266
+380684655164
+380935113362
Інтернет-магазин 3-7.com.ua

Як обрати фліпчарт?

Сьогодні на ринку можна знайти ​​велику кількість різних фліпчартів. Як вибрати фліпчарт знають не всі, а особливо це питання важливе для тих, хто вперше купує такий девайс.Головна перевага фліпчартів перед дошками — легкість, можливість писати на паперовому блоці, щоб потім можна було повернутися до написаного, і, як уже зазначалося, мобільність.

 

Фліпчарти

Як вибрати фліпчарт?

Перше, на що потрібно звернути увагу — це поверхня фліпчарта. Найкраще, якщо його поверхня комбінована: магнітно-маркерна або магнітно-маркерно-крейдяна (в останньому випадку фліп-чарт можна назвати «багатоверстатним»: на ньому можна писати і крейдою, і маркерами, в цьому випадку дошка поділяється на сектори і найчастіше робочими є всі поверхні).

Також, слід звернути увагу на підставку фліпчарта. Класична підставка фліпчарт має 3 ноги. Якщо Вам важлива мобільність і компактність дошки, але при цьому Ви дуже цінуєте ергономіку і комфорт, то є сенс зупиниться на таких дошках, це дозволяє здійснювати регулювання по висоті. Пересувна підставка: одна нога, закріплена на підставі з коліщатками. Пересувний варіант буде зручний тільки за деяких умов: — Колеса фліпчарта повинні фіксуватися, щоб він не відкочувався, коли ви на ньому пишете — Основа повинна бути досить потужною, щоб фліпчарт не втрачав стійкості.

Купуючи фліпчарт потрібно уточнити, як і чим регулюється його висота. Зазвичай флипчарт має можливість регулювання висоти до 190 см. За рахунок телескопічних ніжок, у дешевших моделей така можливість може бути відсутня.

Важливим є, і те, з якого матеріалу зроблені фіксатори висоти це можуть бать пластикові та металеві гвинти. Природно пластик менш надійний, але його зовнішній вигляд більш естетичний. І останній, важливий момент — це наявність відкидних бічних тримачів для кріплення паперу магнітами, як правило, вони бувають в більш дорогих моделях. І їх використання дозволяє збільшити робочу поверхню.

Сподіваємося, що ця інформація, допоможе зрозуміти, яким повинен бути ваш фліпчарт.