Кошик
278 відгуків
Надежный продавец Prom.ua
+380953003266
+380953003266
+380684655164
+380935113362
Інтернет-магазин 3-7.com.ua

Як вибрати ігрову приставку

Незважаючи на те, що асортимент ігрових приставок не дуже широкий, зробити вибір не так просто. Це пояснюється тим, що кожна приставка має безліч додаткових аксесуарів, відмінний від інших набір ігор і, звичайно, різні технічні характеристики. Нижче наведено, що собою являють сучасні ігрові монстри, а також приставки попереднього покоління, ще присутні на полицях магазинів. 

Ігрові контролери

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2

           Як вибрати ігрову приставку

           Перше питання, яке потрібно поставити собі - для чого і для кого планується купівля приставки? Якщо призначення приставки - розвага в дорозі або в будь-якому іншому місці поза домом, краще зупинитись на переносному варіанті. До них відносяться Gameboy Advance, Sega Megadrive Portable і Sony Playstation Portable. Ці приставки абсолютно мобільні, мають невеликі розміри і навіть підходять для мережевих ігор (при наявності спеціального кабелю). Вибираючи одну з них, зверніть увагу на асортимент ігор, які випускаються для кожної з приставок - те, що підійде дітям молодшого віку, вже не цікаво підліткам. Будьте готові до того, що без підзарядки час гри буде досить обмеженим. 
Як вибрати ігрову приставку

          Хто планує грати виключно вдома, зазвичай набуває одну з приставок стаціонарного типу. Ці пристрої підключаються до телевізора, можуть оснащуватися джойстиком, пістолетом, кермом, педалями або спеціальними контролерами, які стежать за рухами гравця. Хоча такі приставки, як Sega Mega Drive чи Dendy, ще користуються попитом (в основному їх купують для дітей), основна боротьба за вибір покупцем йде між гігантами ігрового світу - Sony PlayStation 3 Nintendo Wii і Xbox 360. Кожна з останніх по-своєму гарна, тому поспішати з покупкою не коштує, уважно присміться до них з усіх боків. 
Як вибрати ігрову приставку

3 Що являють собою приставки останнього покоління? Це ігрові консолі, які обладнані жорсткими дисками, приводами і досить потужними процесорами. Тому важливий фактор, з яким доведеться рахуватися, це їх висока ціна. Крім вартості і технічних характеристик, найпринциповіші відмінності між ними - доступність онлайн-сервісів і асортимент ігор. 
Як вибрати ігрову приставку

4 Nintendo Wii не вражає уяву своєю високою технологічністю: графіка досить проста і схожа за якістю з попередниками сучасних приставок, консоль може бути використана лише для ігор і ніяк інакше, а онлайн-сервіси мають досить обмежений вид. Зате вона досить компактна, цікава своїми казуальними і спортивними іграми, особливо вражаючими завдяки бездротовому геймпаду з контролером руху. 
Як вибрати ігрову приставку

5 Xbox 360 відноситься до приставок екстра-класу. Не смно, адже консоль має 3 процесора, бездротові контролери можуть довго працювати без підзарядки, а графіка вище всяких похвал. Так як Xbox з'явилася на ринку набагато раніше за конкурентів, кількість ігор, створених для цієї приставки, вражає. Онлайн-сервіс Xbox Live - найкращий серед усіх можливих: після реєстрації користувач отримує доступ до демо-ігор, модам і патчам, а також можливість потрапити в загальний рейтинг гравців. Правда, сервіс не безкоштовний. До інших недоліків Xbox 360 відноситься гучна система охолодження. 
Як вибрати ігрову приставку